Marcella Beltrami - Červánky nad Dolomity

Olej na plátně, 50x60 cm. Monogramováno vpravo dole MB 11. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází z ateliéru autorky. Vystaveno v Miláně v roce 2011....... Projíždět alpským masivem přírody, nikdy nezapomenete na krásu, která vás pohltí na vždy. Navíc s uvědoměním, že krásnější cestu jste si nemohli ani přát.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narozena r. 1980 v Brně, kde nejprve navštěvovala lidovou školu umění a posléze vystudovala obor módní návrhář.
Roku 2001 vycestovala do Itálie splnit si sen a roku 2006 si vytvořila vlastní módní značku Marbellin. V roce 2011 byla vybrána, spolu s dalšími 20 umělci z celé Itálie, milánskou uměleckou nadací Viola a mohla se tak účastnit výstav v Miláně. V roce 2015 byla vybrána s dalšími 38 umělci z celého světa a vystavovala v samotném Louvre v Paříži.

Maluje především na plátno a nejčastěji střídá nebo kombinuje olej s akrylem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

72973. Červánky nad Dolomity
Dražba ukončena:24.02.2022 20:40:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč