Kombinovaná technika, 31x25 cm. Signováno vpravo nahoře Marcell 43. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1924 – 2011
Malíř, designér, ilustrátor, pedagog. Studoval malbu a užitou grafiku na VŠUP v Praze u F. Tichého. Zabýval se designem zdobení skla, pracoval jako výtvarník v reklamním podniku Merkur, přednášel dějiny umění na fakultě žurnalistiky UK v Praze. Přispíval ilustracemi do časopisů pro děti (Mateřídouška, Sluníčko), ilustroval dětské knihy. Pravidelně se zúčastňoval výstav ilustrací pro děti.