Marcel Stecker - Bar

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 31x25 cm. Signováno vpravo nahoře Marcell 43. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 50 cm

 

o autorovi: 1924 – 2011
Malíř, designér, ilustrátor, pedagog. Studoval malbu a užitou grafiku na VŠUP v Praze u F. Tichého. Zabýval se designem zdobení skla, pracoval jako výtvarník v reklamním podniku Merkur, přednášel dějiny umění na fakultě žurnalistiky UK v Praze. Přispíval ilustracemi do časopisů pro děti (Mateřídouška, Sluníčko), ilustroval dětské knihy. Pravidelně se zúčastňoval výstav ilustrací pro děti.

vydraženo
128262. Bar
Dražba ukončena:10.11.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč 10.11.2024 11:40:51 11023