Marcela Vrzalová - Rozbřesk

Kombinovaná technika na plátně, 35x35 cm. Signováno vpravo dole M. Vrzalová 89. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1952
Malířka, grafička, textilní výtvarnice. Studovala na SPŠ stavební v Brně a soukromě kresbu a malbu u B. Laciny v Brně. V malířské tvorbě přešla k abstrakci, zaměřila se na krajinu s přírodními artefakty, různými otisky živé přírody. V oboru užité grafiky realizovala díla pro podniky v Čechách i na Slovensku. Je členkou českých i mezinárodních uměleckých uskupení, její práce jsou zastoupeny v mnoha světových galeriích (Kuba, Tokio, Melbourne, Vídeň aj.). Žije v italské Ravenně.

96399. Rozbřesk
Dražba ukončena:28.06.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč