Kombinovaná technika (akvarel, tužka), 29 volných listů, 24 čtvrtek má rozměry cca 43x30 cm, 5 listů cca 19x21 cm, signováno vpravo dole.
o autorovi: 1898-1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.