Marcel Niederle - 29x Sportovci

Kombinovaná technika (akvarel, tužka), 29 volných listů, 24 čtvrtek má rozměry cca 43x30 cm, 5 listů cca 19x21 cm, signováno vpravo dole.

o autorovi: 1898-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

7550. 29x Sportovci
Dražba ukončena:15.02.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:26 000 Kč