Kombinovaná technika (akvarel, tužka), rozměry: 29 listů o velikosti cca 18x20 cm, 5x o velikosti cca 36x27 cm a 20x o velikosti cca 19x13, signováno, volné listy.
o autorovi: 1898-1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.