Marcel Krasický

58405. Zima u Kozlovic

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 02.04.2021 23:59:25 3398