Marcel Krasický - Venkovský pár

Olej na plátně, 81x70 cm. Signováno vpravo nahoře M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

67406. Venkovský pár
Dražba ukončena:28.10.2021 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč