Marcel Krasický - Studie z Orientu

Olej na překližce, 27x23 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

100885. Studie z Orientu
Dražba ukončena:20.08.2023 21:05:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč