Marcel Krasický - Poutník

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Krasický. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

74011. Poutník
Dražba ukončena:27.02.2022 20:13:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč