Marcel Krasický - Podzimní den

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole M. Krasický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

82096. Podzimní den
Dražba ukončena:24.07.2022 20:28:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč