Marcel Krasický - Pestrá kytice

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole M. Krasický. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

33854. Pestrá kytice
Dražba ukončena:26.06.2019 21:38:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč