Olej na překližce, 42x32 cm, signováno vlevo dole Kamenický, rám.
1910, Brno-Lískovec
Student veřejné školy uměleckých řemesel v Brně (1928-1933). Poté studia na AVU v Praze (1938-1940 a 1945-1946; prof. Nechleba). Vystavoval především na Moravě.
Pozn.: Rám i malba poškozeny.