Marcel Krasický - Mořský příboj

Olej na překližce, 20x42 cm, signováno vpravo dole Krasický, rám, zaskleno.

1888, Kvasice u Kroměříže
Studoval na speciální malířské škole v Brně (prof. K. Truppe). Poté soukromě u prof. Fr. Hlavici. Studijně vycestoval do Rakouska, Německa, Itálie a na Balkán. Malíř krajin a figurálních obrazů.

Pozn.: Rám poškozen.

6144. Mořský příboj
Dražba ukončena:27.10.2016 19:41:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč