Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole Krasický, rám.
1888, Kvasice u Kroměříže
Studoval na speciální malířské škole v Brně (prof. K. Truppe). Poté soukromě u prof. Fr. Hlavici. Studijně vycestoval do Rakouska, Německa, Itálie a na Balkán. Malíř krajin a figurálních obrazů.