Marcel Krasický - Domky u řeky

Olej na kartonu, 39x39 cm, signováno vpravo dole M. Krasický, rám.

1888, Kvasice u Kroměříže
Studoval na speciání malířské škole v Brně (prof. K. Truppe). Poté soukromě u prof. Fr. Hlavici. Studijně vycestoval do Rakouska, Německa, Itálie a na Balkán. Malíř krajin a figurálních obrazů.

Pozn.: Malba mírně zaprášena. Rám mírně poškozen.

2610. Domky u řeky
Dražba ukončena:27.05.2015 22:28:39
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč