Marc Chagall - The red and green angels

Litografie, 32x47 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

301120. The red and green angels
Dražba ukončena:30.09.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč