Marc Chagall - The Ballet

Litografie, 32x23 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

14820. The Ballet
Dražba ukončena:30.11.2017 19:11:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč