Litografie, 30x41 cm. Signováno vpravo dole tužkou Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Editorem vzhledem k formátu přeloženo
o autorovi: 1887 - 1985 Bělorusko-francouzský malíř.