Marc Chagall - Rút sbírá klasy

Litografie, 35x26 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Oboustranná litografie. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

21411. Rút sbírá klasy
Dražba ukončena:28.06.2018 18:40:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč