Marc Chagall - Romeo a Julie

Litografie, 59x95 cm. 218/500. Signováno vpravo dole Marc Chagall. Rám, sklo.

Pozn.: Pozdější tisk. Signováno ne rukou autora.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

24183. Romeo a Julie
Dražba ukončena:14.11.2018 18:16:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč