Marc Chagall - Opery

Litografie, 46x46 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Marc Chagall 1963. Paspartováno.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

24489. Opery
Dražba ukončena:15.11.2018 19:00:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč