Marc Chagall - Modročerná kytice

Litografie, 23x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

22625. Modročerná kytice
Dražba ukončena:27.09.2018 18:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč