Marc Chagall - Milenci a červené slunce- Les Amoureux Au Soleil Rouge

Litografie, 32x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

300883. Milenci a červené slunce- Les Amoureux Au Soleil Rouge
Dražba ukončena:17.09.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč