Marc Chagall - Milenci

Litografie, 34x25 cm, signováno vpravo dole Marc Chagall, pasparta.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

31621. Milenci
Dražba ukončena:15.05.2019 19:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč