Marc Chagall - Milenci

Litografie, 23x17 cm, signováno vpravo dole v tisku Marc Chagall, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

12618. Milenci
Dražba ukončena:21.09.2017 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč