Marc Chagall - Milenci

Litografie, 34x25 cm. Signováno vpravo dole Marc Chagall. Paspartováno.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

95978. Milenci
Dražba ukončena:04.06.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč