Marc Chagall - Message Poétique (Hommage), opus 572

Litografie, 31x24 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

39247. Message Poétique (Hommage), opus 572
Dražba ukončena:15.01.2020 20:39:28
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč