Marc Chagall - Message Poétique

Nejdelší strana: 49 cm

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora. Vzadu potvrzení původu litografie

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

73426. Message Poétique
Dražba ukončena:16.03.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč