Marc Chagall - Marc Chagall u stojanu

Litografie, 33x54 cm. Signováno v tisku. Volný list.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

63073. Marc Chagall u stojanu
Dražba ukončena:12.08.2021 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 28.07.2021 12:06:42 659