Marc Chagall - Malíř u štaflí

Litografie, 32x54 cm, signováno vpravo nahoře Chagall, rám, zaskleno.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

14965. Malíř u štaflí
Dražba ukončena:30.11.2017 21:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč