Litografie. 24x28cm Nesignováno Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Vydal Fernand Mourlot, Paris. Zezadu certifikát pravosti.
o autorovi: 1887 - 1985 Bělorusko-francouzský malíř.