Marc Chagall - Kohout

Litografie. 24x28cm Nesignováno Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vydal Fernand Mourlot, Paris. Zezadu certifikát pravosti.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

302458. Kohout
Dražba ukončena:01.12.2019 20:19:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč