Marc Chagall - Hommage

Litografie, 30x23 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifkát ze soupisu umělcova díla.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

29908. Hommage
Dražba ukončena:28.03.2019 21:36:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč