Marc Chagall - Historický výjev

Litografie, 37x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

26483. Historický výjev
Dražba ukončena:16.01.2019 21:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 16.01.2019 21:00:46 849