Marc Chagall - Erotický motiv

Litografie, 24x18 cm. 173/333. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pochází z limitované edice by S.P.A.D.E.M.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

37379. Erotický motiv
Dražba ukončena:14.11.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč