Nejdelší strana: 60 cm
Litografie, 22x39 cm. Nesignováno. Zaskleno.
pozn.: Sklo prasklé. Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1887 - 1985 Bělorusko-francouzský malíř.