Marc Chagall - Dívka a pierot

Ručně kolorovaná litografie, 54x41 cm. Signováno vpravo dole tisku Marc Chagall. Signováno vpravo dole tužkou Chagall. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Pochází ze soukromé sbírky Dr. Michala Bycka.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

61529. Dívka a pierot
Dražba ukončena:15.07.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč