Ručně kolorovaná litografie, 54x41 cm. Signováno vpravo dole tisku Marc Chagall. Signováno vpravo dole tužkou Chagall. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Pochází ze soukromé sbírky Dr. Michala Bycka.
o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.