Marc Chagall - David a jeho harfa- Bible, opus 134

Litografie, 34x25 cm. Signováno vpravo dole v tisku Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

36709. David a jeho harfa- Bible, opus 134
Dražba ukončena:31.10.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč