Marc Chagall - Čajkovskij - Labutí jezero

Litografie, 32x23 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

20639. Čajkovskij - Labutí jezero
Dražba ukončena:31.05.2018 22:06:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč