Marc Chagall - Autoportrét

Litografie, 31x24 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

13625. Autoportrét
Dražba ukončena:25.10.2017 21:36:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč