Manufaktura Týnec mezi lety 1830 - 1866

57775. Talíř s květinami

popis: Porcelán, průměr talíře 24 cm. Značeno Teinitz.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč