Manufaktura Týnec mezi lety 1830 - 1866 - Talíř s květinami

Porcelán, průměr talíře 24 cm. Značeno Teinitz.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Manufaktura Týnec mezi lety 1830 - 1866
57775. Talíř s květinami
Dražba ukončena:09.06.2021 19:43:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč