Manufaktura Kysibl - Třídílná mísa

Porcelán, délka 37 cm. Značeno vtlačenou značkou.

Pozn.: mírně poškozeno.

75321. Třídílná mísa
Dražba ukončena:14.04.2022 21:59:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč