Majer, Melichar, Tomášková a další - Soubor 5-ti litografií

Rozměry od 24x38 do 37x64 cm. Signovány. 4x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Majer, Melichar, Tomášková a další
40460. Soubor 5-ti litografií
Dražba ukončena:12.02.2020 19:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč