Majer - Divoké prase

Olej na kartonu, 41x50 cm, signováno vpravo dole, rám.

1382. Divoké prase
Dražba ukončena:24.09.2014 20:54:46
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 600 Kč