Majda Horká - Strážci města

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Majda H. 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

114265. Strážci města
Dražba ukončena:25.04.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč