Nejdelší strana: 50 cm

Kombinovaná technika- akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Majda H. 23. Nerámováno.

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

Dražba ukončena:26.10.2023 23:05:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč