Majda Horká - Na pouti časem

Akryl na plátně, 50x50 cm Signováno vpravo dole Majda H. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

91698. Na pouti časem
Dražba ukončena:30.03.2023 22:44:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč