Majda Horká - Game over....

Akryl na plátně-kombinovaná technika, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Majda H. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

111515. Game over....
Dražba ukončena:29.02.2024 20:36:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč