Majda Horká - Čas dětství ...

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Majda H. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

96715. Čas dětství ...
Dražba ukončena:29.06.2023 22:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč