Majda Horká -  Čas pro Matku Zemi

Kombinovaná technika, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Majda H. 22. Nerámováno.

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

104084. Čas pro Matku Zemi
Dražba ukončena:26.10.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč