Magdaléna Vovsová - Pták

Lept, 35x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Vovsová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1954
Grafička, malířka, pedagožka. Studovala na SOŠV v Praze a na AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Čepeláka. Na AVU dále působila jako pedagožka a vedla tamní grafické dílny. Ve své tvorbě vychází z přírodních motivů, vyjadřuje se pomocí symbolů. Své představy promítá i do drobnějších plastik, spolupracuje s architekty. Je členkou SČUG Hollar. Její dílo je zastoupeno ve sbírkách MG v Brně, GVU v Mostě, sbírkách Komerční banky a jinde.

70494. Pták
Dražba ukončena:19.12.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.12.2021 23:53:08 9364